Ferdinand Bolstraat 333, Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
€ 260
Goedkoopste tarief
per nacht
Goedkoopste deals | Per nacht excl. lokale belastingen/toeslagen |
---|---|
To Downtown | 2,7 km |
---|---|
Beoordeling | 8,7 |
Dichtstbijzijnde luchthaven | Amsterdam Schiphol |
Afstand tot luchthaven | 9,7 km |
Check-in tijd | 15:00 |
---|---|
Check-out tijd | 12:00 |
Internet | Wifi-bereik in alle ruimtes |
Betaling & annulering | Voorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder. |
Nummer receptie | +31 206 787 111 |
Algemeen |
|
---|---|
Activiteiten |
|
Diensten |
|
The Grand, gelegen tussen twee historische grachten in het stadshart, kan bogen op een rijke geschiedenis, van 15e-eeuws klooster tot koninklijke verblijven, van hoofdkwartier van de Admiraliteit tot het Amsterdamse stadhuis. Het hotel biedt vijfsterrenluxe in een unieke ambiance, ingericht met Franse elegantie en grandeur. De ruime accommodatie, het aparte eten en drinken, de historische vergader- en evenementlocaties en de heerlijke Sofitel SPA boeien en verleiden iedereen tot een bezoek aan dit hotel.
InterContinental Amstel Amsterdam, an IHG Hotel is centraal gelegen in Amsterdam, op een kwartiertje lopen van Artis en Rembrandtplein. Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een snelle incheckservice en gratis kranten in de lobby. Plan je een evenement in Amsterdam? Kies voor dit hotel met 522 vierkante meter aan evenementenruimte. Tegen betaling kun je van een shuttleservice van/naar de luchthaven (24 uur per dag beschikbaar) gebruikmaken.
NH Collection Amsterdam Barbizon Palace is verspreid over 19 huizen uit de 17e eeuw en biedt prachtige architectuur. Het ligt midden in het centrum van Amsterdam, met het Koninklijk Paleis, winkels en restaurants op slechts een steenworp afstand. Het Van Gogh Museum is in 10 minuten per tram te bereiken. Het hotel ligt tegenover het Centraal Station, met directe verbindingen naar de luchthaven en de rest van de stad. NH Collection Amsterdam Barbizon Palace heeft 268 kamers en een klassiek interieur. De kamers zijn ruim en hebben een prachtig uitzicht op de stad. Aansluitende kamers en appartementen zijn beschikbaar en ze hebben allemaal klimaatregeling. Het luxe ontbijt wordt geserveerd in Hudson's Terrace & Restaurant, waar gasten 's middags en 's avonds ook van een à-la-cartemenu kunnen genieten. Het echte culinaire hoogtepunt van het hotel is restaurant Vermeer, dat 1 Michelinster heeft, en onder leiding staat van Chef de Cuisine Chris Naylor. Het hotel heeft ook een eigen aanlegsteiger en kan voor speciale gelegenheden boottochten en drijvende diners organiseren. Er is ook een bar, een fitness- en wellnesscentrum met sauna en stoombad. NH Collection Amsterdam Barbizon Palace is de perfecte locatie voor bruiloften, vergaderingen en bijzondere evenementen. Het unieke conferentiecentrum is gelegen in de 15e-eeuwse Sint Olofskapel. Er zijn speciale evenementenplanners en 12 vergaderzalen.
Met een verblijf bij Bilderberg Garden Hotel bevind je je centraal in Amsterdam, op 10 min. rijden van Van Gogh Museum en Vondelparkbuurt. Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, gratis kranten in de lobby en een stomerij/wasserijservice. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Dit hotel heeft 2 sterren en biedt verschillende accommodaties in de oude stad van Amsterdam. Het ligt maar een korte wandeling van Heineken Experience en de Albert Cuypmarkt.
Dit 4-sterren hotel, gevestigd in Amsterdam, is gezellig en modern. Dit hedendaags hotel heeft verschillende faciliteiten, zoals een 24-uurs roomservice, een massage en valet parkeren.
Dit comfortabele hotel in Amsterdam heeft gratis wifi, en ook een 24-uursreceptie en een tourdesk. Het heeft ook 24-uursbusinesscentrum, een wasserette en telefonische wekdienst.
Het Bilderberg Garden Hotel is gelegen tussen verschillende bekende toeristische trekpleisters, winkels en restaurants. Het is ideaal voor gasten die Amsterdam en de omgeving willen verkennen. Het biedt 5-sterrenkamers voorzien van airconditioning en heeft een chique restaurant.
Gasten kunnen vanuit het Amsterdam Hostel Leidseplein makkelijk de winkel-, toeristische- en entertainmentgebieden van Amsterdam ontdekken. Reizigers kunnen gebruikmaken van gratis toegang tot internet tijdens hun verblijf.
Het Via Amsterdam ligt een korte wandeling van Duivendrecht station en is de perfecte basis voor het bezoeken van Amsterdam. Gasten kunnen gebruikmaken van gratis toegang tot internet tijdens hun reis.
In Amsterdam ligt het Amigo Budget Hostel en het ligt op 10 minuten lopen van bezienswaardigheden, zoals Oosterpark. Het biedt een fijn verblijf met gratis toegang tot draadloos internet.
In Amsterdam ligt het Hostel Annemarie en het ligt op 10 minuten lopen van bezienswaardigheden, zoals Van Gogh Museum. Gratis internet is beschikbaar door dit hele hostel.
Het De l'Europe ligt in het centrum van Amsterdam en heeft een butlerservice. Er is een spa en wellnesscentrum en er zijn faciliteiten als een sauna, een Turks stoombad en een binnenzwembad.
Het Waldorf Astoria Amsterdam, gelegen in het midden van de stad, biedt de perfecte kans om de bezienswaardigheden te verkennen van Amsterdam. Dit moderne hotel biedt allerlei faciliteiten, zoals een binnenzwembad, een sauna en versneld in- en uitchecken.
In het centrum van de stad ligt het Luxury Suites Amsterdam. De locatie biedt gasten een uitstekende kans om uitgaansgelegenheden van Amsterdam te ontdekken. Het heeft ook gratis internet.
Het Hotel Levell ligt een korte wandeling van Station Amsterdam Bijlmer ArenA en is de perfecte basis voor het bezoeken van Amsterdam. Gasten mogen overal gebruik maken van gratis internet.
De prijs per nacht van Hotel Okura Amsterdam is over het algemeen 34% lager dan het gemiddelde 5-sterrenhotel in Amsterdam. Als je verblijft bij Hotel Okura Amsterdam, is de verwachte prijs ongeveer € 289/ per nacht, wat wordt beschouwd als een goede deal voor een 5-sterenhotel in Amsterdam.
Zonder verkeer duurt de rit van 9,7 km tussen Hotel Okura Amsterdam en Luchthaven van Amsterdam Schiphol (de dichtstbijzijnde luchthaven) over het algemeen ongeveer slechts 0u 07m. Als je in een hoofdstedelijk gebied verblijft, duurt de rijtijd door drukke wegen mogelijk langer.
Van Luchthaven van Amsterdam Schiphol naar Hotel Okura Amsterdam komen is eenvoudig als je een auto huurt bij de receptie van de autoverhuur op de luchthaven in Amsterdam voor gemiddeld € 35/per dag. Gelukkig biedt Hotel Okura Amsterdam eigen parkeerplaatsen aan gasten die voor deze manier van vervoer kiezen. Een van de populairdere opties in deze tijd is om een taxi of gedeelde taxidienst te nemen van Luchthaven van Amsterdam Schiphol naar het hotel. Deze optie is vaak goedkoop, maar houd rekening met de tarieven in piekuren.
Ja, Hotel Okura Amsterdam heeft een zwembad voor hotelgasten. Over het algemeen hebben hotelzwembaden openings- en sluitingstijden, dus zorg ervoor dat je met iemand van de receptie spreekt voor je het zwembad gebruikt.
Het centrum van Nieuwe Pijp, Amsterdam, is op slechts 0,4 km afstand van de stoep van Hotel Okura Amsterdam. Je vindt vele andere toeristen op plekken als Rijksmuseum, waar je vanaf Hotel Okura Amsterdam kunt komen met iedere vorm van vervoer.
De beste manier om contact op te nemen met Hotel Okura Amsterdam is door te bellen naar +31 206 787 111.
Ja, Hotel Okura Amsterdam heeft wifi beschikbaar voor hotelgasten.
Ja, er is een fitnesscentrum beschikbaar voor gasten die bij Hotel Okura Amsterdam verblijven.
Je dient vóór 12:00 uit te checken. Inchecken bij Hotel Okura Amsterdam kan op de dag van aankomst na 15:00.
Gewoonlijk zijn de kamerprijzen van Hotel Okura Amsterdam ongeveer € 289/nacht, met de goedkoopste deals vanaf € 183/nacht. Prijzen verschillen afhankelijk van meerdere factoren (zoals datums, tijd van het jaar, kamertype, enz.) dus gebruik het formulier hierboven om deals te bekijken voor je geplande verblijf.
Ja, er is een restaurant ter plaatse bij Hotel Okura Amsterdam in Amsterdam. Er is ook een bar en een lounge in het hotel.
De accommodatie biedt een wasservice. In de accommodatie kunnen gasten ook gebruikmaken van strijkijzers en strijkplanken.
Hotel Okura Amsterdam is een goede plek om te verblijven als je Van Gogh Museum wilt zien. Het is op 1,3 km afstand.
De afstand tussen Hotel Okura Amsterdam en Anne Frank Huis is 3 km.