Grahamstown, Oost-Kaap, Zuid-Afrika
€ 332
Goedkoopste tarief
per nacht
...en meer |
Voor deze bestemming kunnen extra kosten per persoon gerekend worden, die niet in de prijzen hier beneden zijn inbegrepen.
Afstand tot centrum | |
---|---|
Locatiescore | |
Dichtstbijzijnde luchthaven | |
Afstand tot luchthaven |
Inchecken | |
---|---|
Check-out | |
Internet | |
Annuleren/voorbetalen |
Algemeen |
|
---|---|
Activiteiten |
|
Diensten |
|
Op slechts 98,7 km afstand van elkaar is de verwachte rijtijd van de dichtstbijzijnde luchthaven (Port Elizabeth) naar Pumba Private Game Reserve 2h 2min. De verwachte rijtijd kan variëren afhankelijke van druk en rustig verkeer in de omgeving. Dit geldt vooral voor grotere gebieden.
Apps en taxi's voor gedeelde ritten blijven een veelvoorkomende oplossing voor gasten van Pumba Private Game Reserve. Dit is vaak de goedkoopste manier van vervoer wanneer je Grahamstown bezoekt.
Ja, Pumba Private Game Reserve heeft een zwembad voor hotelgasten. Over het algemeen hebben hotelzwembaden openings- en sluitingstijden, dus zorg ervoor dat je met iemand van de receptie spreekt voor je het zwembad gebruikt.
Ja, Pumba Private Game Reserve heeft wifi beschikbaar voor hotelgasten.
Ja, er is een fitnessruimte beschikbaar voor gasten van Pumba Private Game Reserve. De fitnessruimte is mogelijk niet 24 uur per dag open, dus je kunt het beste tijdens het inchecken bij de receptie naar de openingstijden vragen.
De standaard uitchecktijd bij Pumba Private Game Reserve is 11:00. Gasten kunnen gewoonlijk inchecken vanaf 13:30. Andere regelingen zijn mogelijk als dit is overlegd met de receptie.
Pumba Private Game Reserve heeft een restaurant. Er is ook een bar ter plaatse.
Als je je kleding wilt wassen tijdens je verblijf, kun je gebruikmaken van de wasfaciliteiten en -service van Pumba Private Game Reserve.
Het 1A St Aidan's Guest Cottage ligt in Grahamstown, vlakbij 1820 Settlers National Monument. Er is gratis wifi en bibliotheek en buitenzwembad.