Dkhila Skanes, Monastir, Tunesië
€ 67
Goedkoopste tarief
per nacht
Goedkoopste deals | Per nacht excl. lokale belastingen/toeslagen |
---|---|
To Downtown | 7,4 km |
---|
Check-in tijd | 14:00 |
---|---|
Check-out tijd | 12:00 |
Internet | Gratis wifi |
Betaling & annulering | Voorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder. |
Nummer receptie | +216 7352 0350 |
Algemeen |
|
---|---|
Activiteiten |
|
Diensten |
|
Wanneer je verblijft bij Royal Thalassa Monastir in Monastir bevind je je aan het strand en op 10 min. rijden van Flamingo Golf Course. Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een businesscentrum en een stomerij/wasserijservice. Plan je een evenement in Monastir? Kies voor dit hotel met 2500 vierkante meter aan evenementenruimte, waaronder een conferentieruimte. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Met een verblijf bij Iberostar Selection Kuriat Palace bevind je je in het hart van Monastir, op 10 min. rijden van Flamingo Golf Course en op 11 min. van Stade Mustapha Ben Jannet. Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een snelle uitcheckservice en een stomerij/wasserijservice. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Hotel Liberty Resort ligt in Monastir in de uitgaansbuurt, op een kwartiertje rijden van Strand van Sousse en Ribat van Monastir. Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, meertalig personeel en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je een gratis valetparkeerservice.
Gold Arena Ruspina ligt in Monastir bij de zee, op een kwartiertje rijden van Flamingo Golf Course en Stade Mustapha Ben Jannet. Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Ter plaatse heb je een gratis valetparkeerservice.
Het Le Soleil Bella Vista - Couple and family only ligt in Monastir, heeft directe toegang tot Internationale luchthaven Monastir - Habib Bourguiba en beschikt over glijbanen, tennisbanen en een binnenzwembad. Dit 4-sterrenhotel heeft eersteklas voorzieningen waaronder een Turks stoombad en gratis draadloos internet.
Het Helya Beach Hotel & Spa biedt een 4-sterrenaccommodatie in Monastir en ligt slechts een paar minuten van Internationale luchthaven Monastir - Habib Bourguiba. Gasten hebben toegang tot een sauna, een schoonheidssalon en een buitenzwembad.
Het resort ligt in Monastir, heeft directe toegang tot Internationale luchthaven Monastir - Habib Bourguiba en beschikt over tennisbanen, een binnenzwembad en een Turks stoombad. Er is gratis wifi en sauna en zwembad.
Met een privéstrand en een binnenzwembad is het Ruspina Hotel and Spa een luxueuze plek om te verblijven in Monastir. Er is gratis wifi en sauna en schoonheidssalon.
Het hotel is gevestigd in Monastir, op slechts tien minuten lopen van Monastir Beach en beschikt over een zwembad en een privéstrand. Het ligt op een handige locatie voor degenen die de bezienswaardigheden willen ontdekken.
Met een privéstrand en een binnenzwembad is het Amir Palace een luxueuze uitvalsbasis in Monastir. Het heeft ook een Turks stoombad.
Het Houda Golf and Beach Club is gevestigd in Monastir, slechts 15 minuten rijden van Internationale luchthaven Monastir - Habib Bourguiba en beschikt over buitenzwembad, outdoor tennisbanen en privéstrand. Het beschikt ook over een dakterras, een sauna en een Turks stoombad.
Het Eden Club Skanes - All Inclusive is gevestigd in Monastir, slechts 15 minuten rijden van Internationale luchthaven Monastir - Habib Bourguiba en biedt privéstrand. Het beschikt ook over all-inclusive maaltijden, service om geld te wisselen en een 24-uursreceptie.
Met tennisbanen, een binnenzwembad en een privéstrand is het Royal Thalassa Monastir een geweldige uitvalsbasis in Monastir. Reizigers hebben toegang tot een haarsalon, een zwembad en een sauna.
Het Regency Hotel & SPA is in Monastir, een traditionele accommodatie met een buitenzwembad, een privéstrand en tennisbanen. Er is een spa en wellnesscentrum en er zijn faciliteiten als een Turks stoombad, een sauna en lichaamsbehandelingen.
Het Sahara Beach Aquapark is in Monastir, een moderne accommodatie met tennisbanen, een buitenzwembad en een privéstrand. Het beschikt ook over glijbanen, een kinderclub en een sauna.
Het Delphin El Habib is in Monastir, een moderne accommodatie met een privéstrand, tennisbanen en een buitenzwembad. Het biedt gasten 4-sterrenkamers met uitzicht op de zee.
Op 1 km afstand is Luchthaven van Monastir Habib Bourguiba Internationaal de dichtstbijzijnde luchthaven bij Skanes Family Resort. De gemiddelde verwachte rijtijd van Skanes Family Resort naar Luchthaven van Monastir Habib Bourguiba Internationaal is 0u 01m. Het is een goed idee om de verkeersontwikkeling tussen je hotel en de luchthaven te controleren.
Ja, Skanes Family Resort heeft een zwembad voor hotelgasten. Over het algemeen hebben hotelzwembaden openings- en sluitingstijden, dus zorg ervoor dat je met iemand van de receptie spreekt voor je het zwembad gebruikt.
Je kunt de receptie van Skanes Family Resort bereiken op +216 7352 0350.
Ja, Skanes Family Resort heeft wifi beschikbaar voor hotelgasten.
Het fitnesscentrum van het hotel is toegankelijk voor gasten van Skanes Family Resort. De meeste hotels hebben geen fitnesscentrum dat 24 uur per dag open is, dus informeer bij de receptie naar de openingstijden en beschikbaarheid van de fitnessruimte.
De uitchecktijd bij Skanes Family Resort is 12:00, hoewel laat uitchecken mogelijk is als dit van tevoren overeengekomen is met het hotel
Als je je kleding wilt wassen tijdens je verblijf, kun je gebruikmaken van de wasfaciliteiten en -service van Skanes Family Resort.