Sorteren op
Het La Quinta Inn Queens is een ideale uitvalsbasis voor een verblijf in New York City, en 40th Street-Lowery Street is op wandelafstand. Er is gratis wifi en jacuzzi en vergaderruimtes.
€ 185
Dankzij de goede locatie is het Q4 Hotel and Hostel een perfecte uitvalsbasis voor een verblijf in New York City met 21st Street-Queensbridge op 10 minuten afstand. Dit hostel heeft een 24-uursreceptie, gratis draadloos internet en een bagageopslag.
€ 63
Het Ravel Hotel Trademark Collection by Wyndham biedt gasten een luxueuze verblijf in New York City. Er is gratis wifi en dakterras en gratis pendeldienst.
€ 156
Het Radisson JFK Airport is een comfortabele plek om te verblijven in New York City. Het biedt een shuttleservice naar Internationale luchthaven John F. Kennedy aan, en ook gratis wifi. Het biedt onder andere een sauna en een fitnessruimte.
€ 156
Het The Local Hostel NYC is in New York City, een comfortabele accommodatie met een dakterras. Er is gratis wifi en bagage-opslag en 24-uursreceptie.
€ 77
Het The One Boutique Hotel New York City is de ideale basis voor het bezoeken van New York City en ligt slechts tien minuten verwijderd van Flushing-Main Street. Gasten kunnen gebruikmaken van gratis toegang tot internet tijdens hun reis.
€ 110
Het Hilton New York JFK Airport Hotel is gevestigd in Queens en biedt 3-sterren accommodatie aan. Dit stijlvolle hotel heeft een 24-uurs zakencentrum, een buitenzwembad en luchthavenvervoer.
€ 217
Goedkoopste maand: | januari |
---|---|
Duurste maand: | november |
Gemiddelde prijs in Queens: | € 183/nacht |
Goedkoopste prijs gevonden: | € 68/nacht |
Goedkoopste dag: | zaterdag |
Duurste dag: | donderdag |
Dit hotel ligt in Queens en ligt op slechts 10 minuten afstand van van Congregation Tifereth Israel. Gasten kunnen overal gebruikmaken van het gratis internet van de accommodatie.
Het Nesva Hotel - New York City Vista is gelegen in Queens en biedt gasten voor een goede prijs-kwaliteitverhouding een accommodatie. Gasten kunnen genieten van het uitzicht op New York City en gebruikmaken van gratis wifi.
Dankzij de goede locatie is het Boro Hotel een ideale uitvalsbasis voor een verblijf in New York City met Queensboro Plaza (metrostation) binnen 10 minuten te bereiken. Het heeft ook gratis internet.
Het Vista LIC Hotel BW Premier Collection ligt in New York City, Central Park is eenvoudig te bereiken met de auto en de accommodatie heeft een openbare parkeergelegenheid op eigen terrein. Gasten hebben toegang tot gratis wifi.
Het Paper Factory Hotel biedt 4-sterrenaccommodatie in Queens heeft een centrale locatie. Dit hotel biedt versneld in- en uitchecken, vergaderruimtes en een 24-uursreceptie.
Het Home2 Suites Long Island City/Manhattan View, gevestigd in Queens, is geopend in 2000. Dit hotel heeft een 24-uursreceptie, een bagageopslag en vergaderruimtes.
Het The Parc Hotel in Queens heeft 2 sterren en beschikt over een 24-uursreceptie, een conciërgedienst en versneld in- en uitchecken. Het heeft ook gratis wifi.
Dit hotel ligt in Queens en ligt op slechts 10 minuten afstand van van Free Synagogue of Flushing. Gasten kunnen overal gebruikmaken van het gratis internet van de accommodatie.
Het Hilton Garden Inn Long Island City Queensboro Bridge ligt een paar minuten lopen van 21st Street-Queensbridge en dus een perfecte plek om te verblijven in New York City. Dit hotel biedt versneld in- en uitchecken, vergaderruimtes en valetparkeren.
Het Feather Factory Hotel is een wandeling van twintig minuten verwijderd van Queensboro Plaza (metrostation) en is zo de ideale plek voor gasten die New York City willen bezoeken. Het heeft ook gratis toegang tot internet.
Dankzij de goede locatie is het Q4 Hotel and Hostel een perfecte uitvalsbasis voor een verblijf in New York City met 21st Street-Queensbridge op 10 minuten afstand. Dit hostel heeft een 24-uursreceptie, gratis draadloos internet en een bagageopslag.